باشگاه کتاب

پیامی پر از امید برای همه

شاید اسم این کتاب را بارها شنیده باشید یا نماهنگ آن را در اینترنت دیده باشید ولی شاید هم نه شنیده و نه دیده باشید! به گفته مترجم کتاب، در بیست و نهم ماه مه 2001، ریتا استریکلند نسخه ای از گفتگو با خدا را در سایت اینترنتی کلیسای محلش در ایالت آلاباما به نمایش گذاشت و هیچ تبلیغی هم برای آن نکرد. طی یک هفته پانصد هزار نفر از آن دیدن کردند که این رقم در مدت کوتاهی به چند میلیون رسید و هنوز هم روز به روز بیشتر می شود.( البته حتی اگر راست بگویند فقط یک حریف دست گرمی برای باشگاه کتاب محسوب می شوند! اون آماری که تو وبلاگ خورده نشان دهنده فروتنی و شکسته نفسی بچه های باشگاه کتاب است!!)

متن کتاب به قدری کوتاه است که میتوانم همین جا آن را بنویسم ولی این کار را نمی کنم تا خودتان کتاب را بخرید. همچنین برای دیدن نماهنگ آن می توانید به آدرس زیر مراجعه کنید:

http://www.theinterviewwithgod.com

البته نماهنگ فوق به زبان انگلیسی نمایش داده می شود. نماهنگ های به زبان فارسی هم در اینترنت به وفور یافت می شود که با توجه به ترجمه های نه چندان خوبشان ترجیح می دهم معرفی شان نکنم. البته( خفه شدم بس که گفتم البته) ترجمه خود کتاب روان و سلیس است. قبلا که قیمتش 2000 تومان بود، الان را نمی دانم.

 

نوشته شده در یکشنبه بیستم آبان ۱۳۸۶ساعت 13:27 توسط رضا سعیدی| |


Design By : Night Skin