باشگاه کتاب

  

"زندگي ما بخشي از يك ماجراي  بي نظير است در حاليكه همه ما اغلب فكر مي كنيم جهان كاملا طبيعي است و هميشه در پي شكار چيزهاي عجيب غريب هستيم .
مردم اسرارآميز ترين چيزي را كه در مقابلشان است نمي بينند،اينكه جهان وجود دارد...
چه قدر غم انگيز است كه مردم طوري بار مي آيند كه به چيزي شگفت انگيز چون زندگي عادت مي كنند...."
اينها جملاتي از كتاب دوست داشتني ،عميق و شيرين  "راز فال ورق" هست.
نوشتهء‌ يوستاين گاردر،نويسنده ء‌كتاب معروف "دنياي صوفي"...چاپش هم مال نشر مركزه.
اين كتاب با زباني شيرين و ساده مسائل عميقي رو مطرح مي كنه و با سوال و جواب هاي فلسفي و در عين حال سادش شما رو به تفكر وادار مي كنه.
مخصوصا براي كساني كه به فلسفه علاقه دارند ولي نمي تونن با متن هاي سنگين فلسفي ارتباط برقرار كنن اين كتاب خيلي مناسبه و حتما با نثر ساده و روان كتاب درك مسائل عميق مطرح شده در داستان  براشون راحت ميشه.
فكر ميكنم به اندازه كافي مشهورو شناخته شده هست و حداقل جماعت كتاب خون حتما تا حالا لذت خوندنش رو چشيدن ولي حيفم اومد راجع بهش ننويسم،ممكنه كساني هم باشن كه هنوز نتونستن اين كتاب شيرين رو بخونن!
اميدوارم بخونيد و لذت ببريد.

فرستاده شده توسط "سمانه توکلی"

توضیحات باشگاه کتاب:

۱- ممنونیم از سمانه توکلی برای معرفی کتابش. امیدواریم با تاخیر در درج پستش دلسرد نشده باشه. منتظر پست های بعدی هم هستیم.

۲- از محسن مدنی و اناشید ح.( خدا کنه املاش درست باشه) هم به خاطر ارسال معرفی هاشون ممنونیم. به زودی نوشته هاتون رو روی صفحه باشگاه مشاهده خواهید کرد. دلیل تاخیر هم کسادی این روزهای معرفی هاست!

۳-سحبا دانا از چگونگی معرفی یک کتاب تازه منتشر شده پرسیده بود. فرقی بین کتاب جدید و قدیم نیست.طرز معرفی داخل وبلاگ به شکل مبسوطی توضیح داده شده است.

۴- نظرتون نسبت به عکس های این پست چیه؟!

نوشته شده در یکشنبه سوم آذر ۱۳۸۷ساعت 14:54 توسط مدیر وبلاگ| |


Design By : Night Skin